Grass-Fed

Shop your favorite grass-fed products See More

  1. Food (52)
  2. Beauty, Bath & Body (4)
  3. Health (11)
  4. Babies & Kids (1)
  5. Pet (4)
  6. Selects (13)
Manufacturer
  1. Annie's Homegrown (3)
  2. Bricks Bars (2)
  3. Creation Nation (4)
  4. Epic (13)
  5. Fatco (4)
  6. Fatworks Foods (1)
  7. Fourth & Heart (5)
  8. Great Lakes Gelatin (4)
  9. I and Love and You (4)
  10. Kettle & Fire (1)
  11. Know Brainer (4)
  12. Mattole Valley Naturals (3)
  13. Meyenberg Goat Dairy (1)
  14. Mission Meats (1)
  15. Natural Force (2)
  16. New Primal (14)
  17. Organic Prairie (2)
  18. Purity Farms (1)
  19. Tera's Whey (3)
Certifications & Awards
  1. Certified Gluten-Free (15)
  2. Certified Kosher (4)
  3. Certified Organic (13)
  4. Non-GMO Project Verified (4)
Diets
  1. Gluten-Free (53)
  2. Organic (19)
  3. Paleo (46)
  4. Vegan (3)
  5. Vegetarian (2)
Health & Ingredients
  1. Cholesterol Free (4)
  2. Contains Probiotic (3)
  3. Dairy Free (9)
  4. Dye and Color Additive Free (4)
  5. Full Of Omegas (14)
  6. High Fiber (4)
  7. High Fructose Corn Syrup Free (11)
  8. High in Protein (50)
  9. Low Fat (13)
  10. Low Glycemic (8)
  11. Low Sodium (17)
  12. No Added Sugar or Sweeteners (14)
  13. No Antibiotics / Synthetic Hormones (43)
  14. No Artificial Ingredients (24)
  15. No Sulfites / Sulphur Dioxide (4)
  16. No Trans Fats (10)
  17. Non-GMO (20)
  18. Peanut Free (4)
  19. Pesticide Free (12)
  20. Preservative Free (24)
  21. Salt Free (12)
  22. SLS Free (1)
  23. Soy Free (30)
  24. Sugar Free (13)
  25. Vegetarian (6)
Ratings
  1. & Up (46)
  2. & Up (61)
  3. & Up (61)
  4. & Up (61)
  5. & Up (61)
Price Range
12 oz container

Retail Price: $14.79


Our Price: $9.95 (Save 33%)

in cart

Retail Price: $10.00


Our Price: $7.45 (Save 26%)

in cart

Retail Price: $34.99


Our Price: $24.95 (Save 29%)

in cart
nine .9 oz packets

Retail Price: $17.99


Our Price: $13.45 (Save 25%)

in cart

Retail Price: $5.99


Our Price: $4.45 (Save 26%)

in cart

Retail Price: $12.00


Our Price: $8.95 (Save 25%)

in cart

Retail Price: $7.89


Our Price: $3.95 (Save 50%)

in cart

Retail Price: $40.00


Our Price: $29.95 (Save 25%)

in cart
14 oz Jar

Retail Price: $16.25


Our Price: $12.95 (Save 20%)

in cart

Retail Price: $6.95


Our Price: $3.95 (Save 43%)

in cart

Retail Price: $45.80


Our Price: $31.95 (Save 30%)

in cart
11 oz jar

Retail Price: $9.99


Our Price: $8.25 (Save 17%)

in cart

Retail Price: $5.99


Our Price: $4.45 (Save 26%)

in cart
nine .9 oz packets

Retail Price: $17.99


Our Price: $13.45 (Save 25%)

in cart
10.5 oz bag

Retail Price: $8.99


Our Price: $6.75 (Save 25%)

in cart

Retail Price: $28.00


Our Price: $20.95 (Save 25%)

in cart

Retail Price: $37.80


Our Price: $27.95 (Save 26%)

in cart

Retail Price: $3.69


Our Price: $2.95 (Save 20%)

in cart
nine .9 oz packets

Retail Price: $17.99


Our Price: $13.45 (Save 25%)

in cart
nine .9 oz packets

Retail Price: $17.99


Our Price: $13.45 (Save 25%)

in cart

Retail Price: $42.00


Our Price: $26.99 (Save 36%)

in cart
7.1 oz bag

Retail Price: $8.99


Our Price: $6.75 (Save 25%)

in cart
10.5 oz bag

Retail Price: $13.99


Our Price: $9.95 (Save 29%)

in cart
Twelve 1.5 oz bars

Retail Price: $37.80


Our Price: $24.95 (Save 34%)

in cart

Retail Price: $14.99


Our Price: $10.95 (Save 27%)

in cart
10.5 oz bag

Retail Price: $13.99


Our Price: $9.95 (Save 29%)

in cart
Twenty 1 oz sticks

Retail Price: $45.80


Our Price: $31.95 (Save 30%)

in cart

Retail Price: $45.80


Our Price: $31.95 (Save 30%)

in cart
Twenty 1 oz sticks

Retail Price: $45.80


Our Price: $31.95 (Save 30%)

in cart

Retail Price: $24.99


Our Price: $16.95 (Save 32%)

in cart

Retail Price: $45.80


Our Price: $31.95 (Save 30%)

in cart

Retail Price: $5.49


Our Price: $3.95 (Save 28%)

in cart
Twelve 1.3 oz bars

Retail Price: $37.80


Our Price: $24.95 (Save 34%)

in cart

Retail Price: $9.99


Our Price: $6.99 (Save 30%)

in cart

Retail Price: $19.95


Our Price: $14.95 (Save 25%)

in cart

Retail Price: $34.99


Our Price: $24.95 (Save 29%)

in cart

Retail Price: $15.19


Our Price: $10.95 (Save 28%)

in cart

Retail Price: $19.95


Our Price: $14.95 (Save 25%)

in cart
Twelve 1.5 oz bars

Retail Price: $37.80


Our Price: $24.95 (Save 34%)

in cart

Retail Price: $14.99


Our Price: $10.95 (Save 27%)

in cart

Retail Price: $11.99


Our Price: $8.45 (Save 30%)

in cart
2 oz bag

Retail Price: $7.59


Our Price: $5.70 (Save 25%)

in cart

Retail Price: $14.99


Our Price: $10.95 (Save 27%)

in cart

Retail Price: $12.00


Our Price: $8.95 (Save 25%)

in cart

Featured on Thrive Market

See All Articles
Frozen Yogurt Fig and Nut Bark Recipe
Featured

Frozen Yogurt Fig and Nut Bark Recipe

We reimagined chocolate bark … without the chocolate! Our lightened-up take uses tart, creamy Greek-style yogurt in place of cocoa. We stirred in a little orange marmalade for bright sweetness tha...

Read More
The 5 Key Components of the Ultimate Cheese and Charcuterie Board
FOOD

The 5 Key Components of the Ultimate Cheese and Charcuterie Board

There’s something so simple, so elegant, and so gourmet about a charcuterie and cheese board.

Read More
Olive Oil Chocolate Chip Cookies Recipe
FOOD

Olive Oil Chocolate Chip Cookies Recipe

We're always looking for new ways to enjoy chocolate chip cookies. Is any dessert more universally satisfying? Past variations have included milk-and-cookie shots and this skillet cookie—but right...

Read More